CZAJNIK nierdzewny ASTA 2,3 L
99,00 zł
Brutto
CZAS DOSTAWY: w zależności od wybranego sposobu płatności i dostawy
Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Polityka prywatności”)
Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Dostawa i zwroty”)
Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Dostawa i zwroty”)
Opis produktu:
Pojemność: 2,3 l
Wysokość: 22 cm
Szerokość: 21 cm
Długość: 20,5 cm
Stal nierdzewna
Funkcje i cechy dodatkowe:
Uchwyt Soft touch Nienagrzewający się
Do wszystkich typów kuchenek (także indukcyjnej)
Niebywała wytrzymałość i odporność na uszkodzenia
Uchylany gwizdek natomiast ułatwia nalewanie wrzątku do kubków
Producent:
Florentyna Sp. z o.o.
Korzkwy 31, 63-300 Pleszew
info@florina.pl
Pojemność: 2,3 l
Wysokość: 22 cm
Szerokość: 21 cm
Długość: 20,5 cm
Stal nierdzewna
Funkcje i cechy dodatkowe:
Producent:
Florentyna Sp. z o.o.
Korzkwy 31, 63-300 Pleszew
info@florina.pl